-20% на ПРОДУКТ ТИЖНЯ - тонік для обличчя до 14.06

Регенеруючий крем «APRICOT» для рук

6 відгуків Додати відгук
480₴

-20% НА ПРОДУКТ ТИЖНЯ З 25 ДО 31 ЧЕРВНЯ


Унікальний актив – сечовина. Вона утримує вологу з повітря, працює як кератолік – ніжно розлущує верхній шар шкіри і прискорює злущування відмерлих клітин = запускає процес регенерації. Крем заспокоює, знімає свербіж. Допомагає при екземі.Помягшує лікті, коліна, ступні. Олія абрикосових кісточок насичує шкіру вітаміном Е, скваланом, омегою-9, та омегою -6. Значно покращує стан шкірного покрову. Крем залишає приємний аромат справжніх абрикос.

Шкіра: Суха/нормальна
Ключові компоненти: Сечовина, д-пантенол, олії кунжуту, абрикосових кісточок, ши, вечірньої примули

Унікальний актив – сечовина. Вона утримує вологу з повітря, працює як кератолік – ніжно розлущує верхній шар шкіри і прискорює злущування відмерлих клітин = запускає процес регенерації. Крем заспокоює, знімає свербіж. Допомагає при екземі.Помягшує лікті, коліна, ступні. Олія абрикосових кісточок насичує шкіру вітаміном Е, скваланом, омегою-9, та омегою -6. Значно покращує стан шкірного покрову. Крем залишає приємний аромат справжніх абрикос.

Термін придатності: 6 місяців від дати виготовлення / 3 місяці від дати початку використання.

Захищайте від потрапляння прямих сонячних променів.

У разі недотримання умов збереження термін придатності може скорочуватися.

Об'єм: 50ml

Нанесіть крем на чисту шкіру рук і тіла, оновлюйте впродовж дня за потребою.

Склад: вода, сечовина, нераф.олія абрикосових кісточок, цетеариловий оливат, сорбітан оливат, нераф.олія чорної смородини, нераф.олія зародків пшениці, каприліл-каприлат, д-пантенол, гліцерин, ланолін (рослинний), лактат натрію, каприк - каприлові тригліцериди, етилгексилгліцерин, феноксіетанол, вітамін Е, молочна кислота, алантоїн, нераф.олія ши, цетилстеариловий спирт, аромаолія, лецигель.

 

Ваш відгук

Ваша оцінка :
Будь ласка, оберіть оцінку даному товару. Мінімальна оцінка 1 зірочка.

Відгуки (6)

  • Ганна Байло
    - 1 тиждень тому

    Обожнюю цей крем для рук. Легкий, добре зволожує, дуже приємний аромат ( останнє для мене важливо ), вистачає на довго.

  • Альона .
    - 2 місяці тому

    В мене зимою дуже сохнуть руки через низьку температуру саме на роботі, і певно ще через шось, аж до ран. Мене рятують засоби, де є сечовина. Я користувалася всю зиму по черзі Карбодермом і вашим кремом. В Карбодермі відсоток сечовини вищий, тому його наносила, коли стан був гірший, а ваший крем, коли кращий (або коли була вдома довше, де руки так не сохли), бо він і легший, гарно впитувався, гоїв дрібніші ранки і краще пахнув) Для моїх рук це комбо помогло пережити зиму)

  • Дар’я Поляченко
    - 4 місяці тому

    Цей крем для мене знахідка 😍 Мої руки дуже сильно страждають від морозів, ніякі креми мене не рятували взагалі, ніякого ефекту Ваш крем буквально менше ніж за два дні виправив ситуацію Шкіра не лущиться, не пече Крем дуже добре поглинається, не залишає жирну плівку, пахне абрикосовим варенням😍 ніби в дитинстві

  • Світлана
    - 1 рік тому

    Крем має приємний запах,легку текстуру,зволоження середнє,але щось сталося з дозатором, більше не видавлює крем,не знаю як його звідти дістати,в такому форматі крем замовляти більше не буду.

  • Олена
    - 1 рік тому

    Дійсно дуже ніжний запах та сам крем, гарно зволожує не залишає відчуття жирного стану шкіри 💛

  • Марина Тіщенко
    - 3 роки тому

    Баночка невелика, але достатньо одного натиску, щоб зволожити руки. Шкіра після нанесення одразу зволожена, пахне абрикосовим варенням))