-20% на ПРОДУКТ ТИЖНЯ - тонік для обличчя до 14.06

«Господарське» мило для дому

15 відгуків Додати відгук
180₴

Зменшуємо кількість пластику у будинку. Більше не потрібні миючі засоби у пластиковій тарі, все замінить господарське мило. Зроблене із 100% кокосової олії, у якої дуже високий коефіцієнт очищення. Мило має багату піну. Безпечне для дітей і навколишнього середовища.

Здатне відпрати складні плями на одязі, кров, очистити посуд від жиру, підходить для всіх поверхонь. Сода та лимонна кислота посилюють очищувальні властивості мила, пом'якшують воду. Без тваринних жирів та неприємного аромату. 

Ефірна олія розмарину нейтралізує запахи і надала милу освіжаючий аромат.

Ключові компоненти: Олія кокосу, лимонна кислота, ефірна олія розмарину

Здатне відпрати складні плями на одязі, кров, траву, їжу

Очищає посуд від жиру

Підходить для всіх поверхонь

Не пересушує

Безпечне для дітей 

Безпечне для природи

Не займає багато місця у подорожах

Без сульфатів (SLS)

Екологічне пакування

 

Вага: 100g

Аромат: освіжаючий 

Обов'язково зберігайте в мильниці з дірочками, де вода не накопичується. Таким чином мило прослужить набагато довше.

 

Все мило зварене холодним способом, щоб максимально зберегти корисні властивості рослин та інших добавок. Уникайте потрапляння прямих сонячних променів, це може призвести до руйнування властивостей компонентів та швидкого вигоряння кольору мила. Дизайн може відрізнятись від партії до партії, за сильної відмінності – повідомимо особисто. Всі шматочки нарізані вручну і вага може варіюватись + - 10г.

У складі 100% кокосова олія. Універсальне мило для дому. Підходить для кухні, миття посуду, продуктів, ванни, одягу, взуття. Здатне відпрати складні плями. Безпечне для дітей.

Склад: омилена олія кокосу, сода харчова, лимонна кислота, ефірна олія розмарину.

Ваш відгук

Ваша оцінка :
Будь ласка, оберіть оцінку даному товару. Мінімальна оцінка 1 зірочка.

Відгуки (15)

  • Ганна Байло
    - 4 тижні тому

    Це найкраще господарське мило, яке мені приходилось купувати. Має відбілюючий ефект, піниться за секунду, приємний аромат. Використовую для прання як речей ( також дитячих) так і взуття. Дуже рекомендую!

  • Тетяна Г
    - 2 місяці тому

    Користуюсь господарським милом вже деякий час і приємно здивована результатом. Воно добре піниться, має легкий натуральний запах і не такий різкий, як у звичайного господарського мила. Чудово справляється з пранням — навіть складні плями відпирає без проблем. При цьому не сушить сильно руки, що для мене великий плюс. Відчувається, що склад більш натуральний, і це додає довіри. Економне у використанні — вистачає надовго. Загалом, дуже хороший варіант для дому, особливо якщо хочеться чогось більш екологічного і без зайвої хімії. Рекомендую 👍

  • Аліна О.
    - 2 місяці тому

    Використовую мило, як засіб для миття посуду уже довгий час (більше 2 років). Чистота ідеальна, безпека максимальна. Дякую Вам за продукт 💞

  • Надія К
    - 4 місяці тому

    Я задоволена вашим господарським милом на всі 💯! Воно гарно справляється з різними видами плям і гіпоалергенне - це просто унікальний продукт! Тепер раджу його всім! Ви молодці 👏🏻👏🏻👏🏻Дякую за чудовий продукт

  • Анна Г
    - 4 місяці тому

    Воно чудове, дуже часто користуюся ним.

  • Світлана Фенченко
    - 7 місяців тому

    Доброго вечора Спробувала ваше мило І це просто Вав!😀 Весільна сукня чиста І гроші на хімчистку зекономила Дуже вам дякую ☺️

  • Юлія Доброгурська
    - 1 рік тому

    поспішаю поділитися з вами досвідом господарського мила: мною був залишений слід від крові на покривалі(не подумайте нічого бридкого,просто прищ великий лопнув,а я і не побачила). Зараз жарко,тому покривало закинула і воно пролежало 10 днів.сьогодні вирішила попрати - і дві плямки.просто намилила,без замочування - і вкинула у пралку.результат - все зникло😍донька їла пасту і лишилася жирна пляма (невелика) від соусу.вкинула вона у прання через три дні(також сьогодні побачила,бо біла футболка).намилила і вкинула на 40 градусів без замочування.результат вражає - повністю зникла і все чистеньке

  • Олена Дутчак
    - 1 рік тому

    Нарешті знайшла для себе якісне, дієве та натуральне господарське мило! Приємне у використанні, трохи намилюю речі, утворююється багато піни, потім в утвореній піні перу! Стало тепер моїм улюбленим господарським милом!

  • Анна Proskurina
    - 1 рік тому

    Замовила вперше, сьогодні спробувала. Мило супер 👍 відіпрало навіть застарілі пятна крові.

  • Марія В
    - 1 рік тому

    Постійно поповнюю запаси цього мила, дуже зручне у використанні, бо універсальне, але найчастіше перу ним білизну, бо не шкідливе, або плями, гарно відпирає, має легкий приємний аромат

  • Аліна Ярмоліцька
    - 1 рік тому

    Використовую для прання ганчірок (серветок) для робота-пилососа, дуже добре відпирає і має приємний аромат

  • Марія В
    - 2 роки тому

    Користуюсь цим милом для прання речей вручну, наприклад перу ним білизну, або делікатні речі, хочу сказати, що гарно відпирає, не є агресивним, не подразнює шкіру рук, як порошок, однозначно буду замовляти ще.

  • Надія Боголюбова
    - 2 роки тому

    Отримала в подарунок до замовлення. Запирала плями від олії на дитячій сукні і жодної плями не лишилося. Дуже потрібна річ для тих у кого є малі діти

  • Ганна Корнієнко
    - 3 роки тому

    Улюблений засіб для ручного прання - чудово справляється з плямами та шкіра рук після нього м'якенька

  • Диана Тимошенко
    - 3 роки тому

    Ідеальне мило, відіпрало фарбу акрилову, місячної давності і каву) Запах теж дуже приємний, милиться чудово👌